Profil společnosti

Společnost Holzbecher, spol. s r. o. barevna a bělidlo Zlíč je rodinná firma s dlouholetou tradicí v bělení a barvení přízí.  Společnost disponuje moderním výrobním zařízením, vybudovanou infrastrukturou (čistírna odpadních vod, skladové hospodářství) a dále i nevyužitými prostory. V roce 2010 se společnost rozhodla vybudovat vlastní výzkumné centrum, připravit dlouhodobý rozvojový program s cílem vytvoření alternativního oboru.

Rodinná společnost s dlouholetou tradicí

Organizace firmy:

 

Holzbecher Medical

Holzbecher - medical (výroba, výzkum a vývoj výrobků pro zdravotnictví).

Holzbecher vybudoval vlastní výzkumné centrum pro materiálový a aplikační výzkum a textilní  technologie. Cílem centra je výzkum a vývoj nových textilních materiálů a výzkum chemické modifikace celulózových materiálů, např. karboxymethylace a další reakce.Výzkum je zaměřen na nové výrobky zejména pro zdravotnictví. Holzbecher má k dispozici kontrolované čisté prostory pro zdravotnické výroby (chemický proces), finální zpracování a balení výrobků pro zdravotnictví.

Více o Holzbecher medical 

 
Holzbecher Technical

Holzbecher - technical (zakázkové syntézy a vývoj nových materiálů)

Holzbecher - technical nabízí výzkum a vývoj nových materiálů pro zdravotnictví i technické aplikace. Klíčové procesy: karboxymethylace, vývoj technologií barvení textilií a přízí, bělení celulózových materiálů a další procesy.

Více o Holzbecher technical 

 
Holzbecher Barevna

Holzbecher - bělení a barvení (stávající program)

Bělíme příze pro zdravotnické účely, soukáme příze do barvy a provádíme bezplatný vzorovací servis.

Více o barevně Holzbecher 

 

Naše produkty Hcel® ke koupi:

Kontaktujte prosím našeho výhradního distributora pro Českou republiku a Slovensko

acare-health.png

A care a.s.
Nikoly Vapcarova 3274/2
143 00 Praha 4 - Modřany
www.acare.cz